Dětské stoly a židle

Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší. A co může být lepší než místo, kde mohou vaše děti kreslit nebo psát své první příběhy? Naše dětské stoly a židle jsou více než jen nábytek - jsou místem, kde začínají první kresby, první písmenka a nekonečné příběhy fantazie. Přesně na to jsme mysleli, když jsme navrhovali příslušenství k dětským stolkům.

#ShowMore#

Rostoucí stoly a židle, které rostou s vašimi dětmi

Znáte ten pocit, když vaše dítě udělá něco nového a vy si řeknete: "Jak rychle rostou!"? Náš dětský rostoucí stůl a dětská rostoucí židle DORI jsou navrženy přesně s tímto pocitem. Každému centimetru, který vaše dítě vyroste, se náš nábytek přizpůsobí, aby byl vždy přesně takový, jak ho potřebují.

Bezpečné místo pro malé ruce a velké sny

Bezpečnost vašich dětí je pro nás stejně důležitá jako pro vás. Proto jsou naše produkty testovány a splňují nejvyšší evropské standardy, abychom zajistili, že vaše děti jsou v bezpečí, když se učí, hrají nebo jen sní o velkých dobrodružstvích. Přečtěte si více o bezpečnosti našich produktů.

Místo, kde začínají příběhy

Naše dětské stoly a židle jsou více než jen nábytek; jsou místem, kde se rodí nápady a sní se o velkých věcech. Vytvořte pro své děti prostor, kde mohou být sami sebou, kde mohou malovat, číst nebo jen snít. S nábytkem od Petinka vytváříte prostor plný lásky a inspirace pro své nejdůležitější malé bytosti na světě.

Cena

14343135
114343135

Značky

Položek k zobrazení: 4
Detská stolička Petinka
1 434 Kč

Originální dětská židle ANA je vyrobená z březové překližky s důrazem na bezpečnost a design. Židle nabízíme ve pěti barevných provedeních.

Kód: 174/CER
rastuca stolicka pre deti petinka
Novinka
1 677 Kč

Rostoucí židle DORI vyrobená z březové překližky je mini verzí naší klasické židle. Je vhodná pro děti již od 1 roku, přičemž v sobě ukrývá tři možnosti nastavení velikosti a...

Kód: 180
PETINKA wooden Kids table 8
2 892 Kč

Dětský dřevěný stolek  ANA je vyrobený z březové překližky. Ke stolku si umíte dokoupit držák s rolí papíru a stojan na tužky, díky kterým dítěti vznikne kreativní prostor.

Kód: 60
rastuci stolik petinka
Novinka
3 135 Kč

 Náš montessori dětský dřevěný stolek DORI je vyroben z březové překližky. Jedná se o rostoucí verzi našeho klasického stolu a je vhodný pro děti již od 1 roku.  U našich...

Kód: 132
4 položek celkem
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
Výrobky navržené rodiči pro jejich vlastní děti
Certifikované hračky
Certifikované hračky
Splňujeme nejpřísnější bezpečnostní certifikáty
Doprava zdarma od 2000 Kč
Doprava zdarma
od 6000 Kč
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou
ze dřeva a poctivě.