Učící věž PETINKA Light – Přírodní

Učící věž v provedení LIGHT má čtyři bezpečnostní stěny a je proto určena pro nejmenší děti, které ale už umí samostatně stát. Boční bezpečnostní stěny lze dát později jednoduše dolů a dítě tak může pomocí žebříčku samo vylézat do věže či z věže po obou stranách. Věž je výškově nastavitelná až na tři úrovně, což zajistí vysoký komfort pro dítě. Na zadní stěně věže LIGHT se nachází křídová tabule, která je skvělým a hlavně funkčním doplňkem naší věže.

Všechny naše věže byly testovány a splňují Evropské bezpečnostní standardy podle normy EN71.

Skladem (5 ks)
Kód: 219
Značka: Petinka
4 836 Kč
Kategorie: Učící věže
Záruka: 2 roky
Učiaca veža PETINKA Light prírodna
ZDARMAZDARMA
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
Výrobky navržené rodiči pro jejich vlastní děti
Certifikované hračky
Certifikované hračky
Splňujeme nejpřísnější bezpečnostní certifikáty
Doprava zdarma od 2000 Kč
Doprava zdarma
od 6000 Kč
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou
ze dřeva a poctivě.

Montessori učící věž v provedení LIGHT vám nabízí čtyři bezpečnostní stěny a proto je určena pro nejmenší děti, které už ale umí samostatně stát. Boční bezpečnostní stěny lze dát později jednoduše dolů a dítěte může pomocí žebříčku samo vylézat do věže či z věže po obou stranách. Věž je výškově nastavitelná na tři úrovně, což zajistí vysoký komfort pro dítě. Na zadní stěně věže LIGHT se nachází křídová tabule, která je skvělým a hlavně funkčním doplňkem naší věže. Všechny naše produkty jsou vyráběny s nesmírnou láskou pro nejpodstatnější lidi na světě, ve kterých podporují
přirozený rozvoj, zájem o svět a budují v nich samostatnost. Věříme, že díky našim produktům si v domácnosti vytvoříte nezapomenutelné vzpomínky na celý život. Koupí našich produktů podporujete malou rodinnou firmu, která dbá na udržitelnost a kvalitu.

Všechny naše věže byly testovány a splňují Evropské bezpečnostní standardy podle normy EN71.

Rozměry

výška - 90 cm

šířka - 60 cm

hloubka - 50 cm

Váha - 13 kg

Výška stupínku:

1 - 44 cm

2 - 30 cm

3 - 17 cm